Erinäituse info | Information about the Speciality Show!

 

Näituse asukoht / Show place: Tartumaa Tervisespordikeskus, Uderna 
GPS 58.206119, 26.423440
Numbreid saab infost alates 9:00 / You can get Your numbers from info 9:00
…………………………………………………………………………………………………………………………..
Palume kõigil osalejatel oma koera järelt koristada ning hoida platsil üldist puhtust. Palume koeri hoida rihmas.
We ask all participants to clean up after their dog and keep the grounds clean. Please keep your dogs on a leash.
………………………………………………………………………………………………………………………..
Kohapeal on avatud klubi poolt korraldatud kohvik, mille tulu läheb ürituse toetuseks. Pakume natuke soolast ja magusat ning muidugi kohvi/teed. Tasumine ainult sularahas!!!
A cafe organized by the club is open on site. We offer a salty and sweet snacks and of course coffee/tea. Payment in cash only!!!
……………………………………………………………………………………………………………………….
 
Ära unusta laupäevast RAFFLET!!! Kui sul on ürituse toetuseks korraldatava õnneloosi lauale midagi kaasa tuua, siis palun anna see hommikul infolauda. Kutsume kõiki ohtralt pileteid ostma. Varu selleks sularaha!!!
Don't forget Saturday's RAFFLE!!! If you have something to bring to the table of the lucky draw organized to support of the event, please give it to the information desk in the morning. We invite everyone to buy tickets. Stock up on cash for that!!!
……………………………………………………………………………………………………………………….
Peale laupäevast näitusepäeva on võimalik grillida mõlemal keskuse grilliplatsil. Tõuühing pakub õhtul juubilarile kohaselt kringlit ja kihisevat. Võimalik on lõõgastuda saunas, see on meie käsutuses 20:00-1:00 ja on kõigile ööbijatele tasuta.
After the exhibition day on Saturday, it is possible to grill on both barbecue areas of the center. In the evening, the breed association offers pastries and sparkling wine. It is possible to relax in the sauna, it is open from 20:00 to 1:00 and it’s free of charge for our guests.

 

...tagasi